Pohotovost

background1

S naší non-stop službou Pohotovost a havárie se nemusíte obávat nečekaných elektrických problémů. Bez ohledu na to, zda jde o poruchu ve Vašem domě, bytě, kanceláři nebo obchodě, jsme připraveni vyjet k Vám 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Jak postupujeme?

directions_car

Přijedeme za Vámi

Stačí nám zavolat a my se v co nejkratším možném čase dostavíme.

feedback

Najdeme problém

Na místě se seznámíme se situací a poskytneme Vám návrh na řešení.

healing

Provedení opravy

Po dohodě s Vámi provedeme opravu a odstraníme závadu.

verified_user

Uvedení do provozu

Otestujeme, zda je vše v pořádku a zajistíme, že vše funguje, jak má.

Jaké problémy nejčastěji řešíme?

Běžně se setkáváme s problémy, jako jsou nefunkční jističe (nechodící nebo viditelně spálené), částečný výpadek elektřiny v domácnosti, poškozené zásuvky nebo obecné problémy s osvětlením. Tyto situace jsou součástí naší denní praxe.

Řešíme také drobné poruchy?

Ano, věnujeme se také drobným poruchám všeho druhu. Může se jednat o vypínače, které způsobují potíže již delší dobu, nebo zásuvky, které je třeba opravit. Nemusí se jednat o naléhavou situaci, abychom přijeli vyřešit Váš problém.

Jaké jsou náklady spojené s opravou?

Cena opravy závisí na rozsahu problému, použitých materiálech, Vaší lokalitě a časové náročnosti práce. Podrobnější cenové rozpětí najdete v našem ceníku.

Jak dlouho trvá, než k Vám přijedeme?

Jsme k dispozici pro opravy 24 hodin denně. Obvykle se náš technik dostaví na místo během 1 až 2 hodin (platí pro Brno a okolí). Záleží také na aktuálním vytížení. Čas příjezdu Vám bude sdělen během první komunikace s Vámi.

Elektroinstalace a služby, na které se můžete spolehnout.

background2