Služby

background1

Zde naleznete přehled našich služeb s podrobným popisem. Pokud máte jakékoliv konkrétní dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Elektroinstalace

Provádíme elektroinstalace silnoproudých i slaboproudých rozvodů v domácnostech i průmyslových objektech. Kompletní řešení od návrhu a projektování až po revize a údržbu.

Elektroinstalace silnoproudých rozvodů

Zajistíme kompletní domovní rozvody v souladu s platnými předpisy a normami ČSN. Od bezplatné cenové nabídky až po revizi a přihlášení.

Specializujeme se na:

ČSN 34 1610 (341610) Elektrotechnické předpisy ČSN. Elektrický silnoproudý rozvod v průmyslových provozovnách

Elektroinstalace slaboproudých rozvodů

Zpracujeme projekt a namontujeme veškeré slaboproudé rozvody, telefonní, zabezpečovací i jiné kabelové vedení včetně technologií.

Specializujeme se na:

ČSN EN 50131-1 (334590) Poplachové systémy - Elektrické zabezpečovací systémy

Fotovoltaika

Využijte čistou energii ze slunce a ušetřete na elektrických nákladech s našimi fotovoltaickými systémy. Navrhneme a nainstalujeme fotovoltaický systém přesně dle Vašich potřeb a požadavků s ohledem na maximální účinnost a spolehlivost.

Specializujeme se na:

Fotovoltaické systémy jsou obvykle doplněny o baterie pro ukládání přebytků energie, které se pak mohou využít v době snížené produkce energie ze solárních panelů. Tímto způsobem může být snížena závislost na dodávce energie z tradičních zdrojů a zvýšena soběstačnost.

ČSN EN 50583-1 (364654) Fotovoltaika v budovách - Část 1: Moduly BIPV

ČSN EN 50583-2 (364654) Fotovoltaika v budovách - Část 2: Systémy BIPV

Hromosvody

Poskytujeme komplexní řešení pro ochranu budov a objektů před účinky blesku a elektromagnetických vlivů. Specializujeme se na hromosvodové systémy dle normy ČSN EN 62305 a nabízíme moderní a inovativní produkty. Kromě kvalitních materiálů a produktů zajišťujeme i profesionální servis a rychlé provedení dle platných norem.

Specializujeme se na:

ČSN EN IEC 62793 (357605) Ochrana před bleskem - Výstražné systémy před bouřkou

ČSN EN 62561-1 ED.2 (357605) Součásti systému ochrany před bleskem (LPSC) - Část 1: Požadavky na spojovací součásti

Opravy a montáže

Na Vaše přání nejenže vyhledáme závady na elektroinstalaci, ale také provedeme jejich odstranění. A to zejména výměnou za novější a efektivnější technologie a komponenty.

Nejčastěji opravujeme závady:

Drobné práce

Samostatně poskytujeme i drobné elektroinstalatérské práce, jako je například připojení nových elektrospotřebičů do stávající sítě, a to včetně potvrzení platnosti záručních listů.

Nejčastěji se jedné o spotřebiče:

Revize

Provedení revizí je pro nás samozřejmostí a součástí každého projektu, který pro naše zákazníky realizujeme. Provádíme rezive i na externích projektech.

Proč je nutná revize?

Revize elektro je nutná podle normy ČSN 33 1500 a normy ČSN 33 2000-6-61. Např. v případě požáru pojišťovna zkoumá, zda byly v pořádku revize elektro, a v návaznosti na to určuje výši plnění. Pokud budete mít v pořádku revizi elektroinstalace, vyhnete se možným postihům za nedodržení zákona.

Elektroinstalace a služby, na které se můžete spolehnout.

background2